В международното летище на Брюксел избухна пожар. Терминалът е бил изцяло блокиран в около 05:00 часа сутринта, съобщава телевизия RTL, цитирана от Блиц.
„Без съмнения пожар, пълно изключване на електричеството и, като резултат, компютърен срив парализира националната аерогара“, се казва в съобщението. По-късно електроснабдяването бе възстановено.
Позовавайки се на очевидци RTL съобщава, че излитането на самолетите е било преустановено, пътниците не са могли да влязат в сградата. Онези, които вече са се намирали в летището, са седели на тъмно.
По-късно стана известно, че подаването на електричество е било възстановено.
Четирима педиатри са заявили готовност да се върнат на работа в МБАЛ – Силистра. Очаква…
Кметът на район „Изгрев“ Делян Георгиев сезира прокуратурата и Министерството на вътрешните работи след случай…
„Продължаваме Промяната“ (ПП) проведе извънреден брифинг в Народното събрание, след като Бюджет 2026 беше окончателно…
Сигурността на жителите на област Ямбол е напълно гарантирана и няма основания за паника или…
След 13 часа дебати Народното събрание окончателно прие текстовете на Бюджет 2026. Така приключи бюджетната…
От 1 януари 2027 г. в България се въвежда нов механизъм за изчисляване на трудовия…
Leave a Comment