Във Фейсбук се появи видео, на което църковен служител отказва да помогне на човек в нужда, като си измисля довода, че няма дребни пари в себе си, за да му даде.
Хората в мрежата се възмущават как може човек, който се смята за Божи служител да постъпва по този начин с човека, който е изпаднал в беда.
Нали именно тези Божий служители трябва да всяват благодат, да дават пример на вярващите, че трябва да се спазва 1 от 10-те Божий заповеди, а именно: Винаги помагай на ближния си!
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment