Афганистански имигрант е наръгал смъртносно 5-годишно руско момче и е ранил майка му в приют за бежанци в община Арншванг в германската провинция Бавария, след което е бил застрелян от полицията, съобщават германските медии, цитирани от news.bg.
41-годишният нападател е вилнял в бежанския лагер вчера следобяд. Както той, така и жертвите му са били настанени в приюта.
Полицията била извикана на мястото и е застреляла афганистанеца.
47-годишната майка на убитото момче е откарана в болница, като няма опасност за живота ѝ.
Няколко души, включително по-големият 6-годишен брат на убитото дете и един от полицаите, получават психологическа помощ, тъй като са в шок.
Засега не е ясно какво е предизвикало нападението, като полицията е започнала разследване.
Районната прокуратура в Добрич върна 54 000 евро на петима пострадали от телефонни измами. Парите…
Напрежението сред производителите на праскови в България расте с наближаването на беритбената кампания. В Сливенския…
Достъпът до бившата хижа „Петрохан – Околчица“ е блокиран заради процедура по влизане във владение.…
26-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Плевен, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът…
Двама пациенти с хронична бъбречна недостатъчност получиха шанс за нормален живот след успешни трансплантации в…
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) потвърди първично огнище на шарка по овцете и…
Leave a Comment