Американската певица Ариана Гранде ще изнесе благотворителен концерт в Манчестър в неделя, в памет на жертвите на атентата, съобщиха световните информационни агенции, цитирани от БТА.
Плеяда от звезди – Кейти Пери. Джъстин Бийбър. Майли Сайръс. Фарел Уилямс, групите „Колдплей“ и „Тейкдет“ ще участват в концерта, обявиха организаторите.
Концертът „One Love Mancester“ (Една любов Манчестър) ще е на стадиона за крикет „Олд Трафорд“ по-малко от две седмици след като 22 души загинаха от самоубийствен атентат в края на шоу на Ариана Гранде в града, а 116 бяха ранени. Приходите от него са предназначени за фонда, учреден от градските власти и британския Червен кръст.
В изявление след атентата певицата каза: „Няма да позволим това да ни раздели. Няма да позволим на омразата да надделее. Трябва да отговорим на това насилие като се сближим, като си помагаме, като обичаме повече, пеем по-силно и живеем по-благородно. отколкото досега“.
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment