Категории Без категория

Първи кадри от жестоката катастрофа в Асеновградско (СНИМКИ/ВИДЕО)

Повече от четирима са загиналите в зверското меле до село Богданица. Това съобщиха за Марица.бг .

Спасителните екипи все още се опитват да извадят жертвите от мерцедеса ковчег, който се преобърна на пътя днес около 16,20 ч.

Тук е като в касапница. Вадим телата на парчета и ги събираме, доколкото можем, встрани от колата. От тях се разбира, че жертвите са повече от четири, както беше съобщено първоначално, коментира участник в акцията по изваждането на загиналите.

Близки на жертвите са пристигнали на мястото, но органите на реда не ги допускат до разкъсаните тела, предаде  Марица.бг.

Засега е ясно, че единият от загиналите е 23-годишният Ангел, който е баща на 5 деца.

Според първоначалните данни мерцедесът се е движел с много висока скорост. Колата е излязла извън пътя, преобърнала се е и докато се е търкаляла, се е ударила в няколко дървета.

Снимка: Marica.bg
Снимка: Marica.bg
Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

АПИ въвежда ограничения за тежкотоварния трафик по магистралите заради жегите

От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…

преди 8 часа
  • България

България остава сред страните в ЕС с най-труден достъп до едноседмична почивка

Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…

преди 8 часа
  • България

Един загинал при челен сблъсък между тир и кола край Добри дял

Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…

преди 9 часа
  • България

БАБХ и Митниците иззеха над половин тон млечни продукти и пилешко месо на „Капитан Андреево“

Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…

преди 9 часа
  • България

Проф. Овчаров откри римски саркофаг в Перперикон

Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…

преди 10 часа
  • България

Макс Баклаян: Цените на имотите може да спаднат с 20-25% до 2030 г.

Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…

преди 11 часа