Шампионът на Русия по ръкопашен бой Денис Петров е загинал при взрива в Санкт Петербург. Новината е на сайта Sportfm.ru. По думи на негови колеги Денис пътувал за тренировка, но и така не стигнал до залата.
„Той беше много добър човек, децата страшно го обичаха, с удоволствие идваха да тренират при Денис. Такива спортсмени като него почти не останаха. Имаше обещаваща кариера“, споделиха колегите на Петров, пише offnews.bg.
По-рано във вторник беше публикуван списъкът с пострадалите при атентата. В него още фигурират под номера и неразпознати жени.
Адският взрив в метрото избухна на 3 април около 14,30 ч. местно време във влак между станциите „Сенная площадь“ и „Технологический институт-2“. В резултата загинаха 14 души, а над 50 са ранените.
Все повече потребители избират растителен начин на хранене по здравословни и етични причини. Ново проучване…
Първият регистриран случай на ебола във Франция, при лекар, завърнал се от хуманитарна мисия в…
Полицията в Пловдив издирва младеж на тротинетка, който е нападнал млад баща пред очите на…
Министерството на регионалното развитие и благоустройството предлага увеличение на винетните такси с 30% от 1…
Президентът на „Славия“ Венцеслав Стефанов потвърди, че две деца от школата на клуба са загинали…
Днес, 25 юни, страната ще бъде под влияние на типично за сезона променливо време, сочи…
Leave a Comment