Снимката е илюстративна
Гняв, паника и хаос по летищата по целия свят. Стотици пътници бяха свалени от полети за американските градове или не бяха допуснати да влязат в Съединените щати, съобщава NOVA.
Причината е подписаната от президента Доналд Тръмп 3-месечна забрана за влизане в страната на сирийци и граждани на още 6 мюсюлмански държави.
Мярката, която беше оправдана с борба срещу тероризма, засяга дори притежателите на валидни визи или Зелени карти. Стигна се дотам, че гигантът „Google“ призова 100 свои служители да се връщат по-бързо в Съединените щати, защото може да бъдат задържани на летищата.
Двама иракчани, върнати от летището в Ню Йорк, пък заведоха дело срещу Доналд Тръмп.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment