45-годишна асеновградчанка е скочила от 5-я етаж на блок в Асеновград. Инцидентът е станал на ул. „Георги Ковачев“. Съсед излязъл сутринта и на зелените площи до блока, в който живеел, се натъкнал на тялото на жената, съобщава trafficnews.bg.
На място веднага пристигнала линейка, която транспортирала пострадалата до УМБАЛ „Свети Георги“. Лекарите са установили, че жената е с многобройни счупвания и вътрешни травми.
Настанена е в КАРИТ с опасност за живота, но травмите са били прекалено тежки и лекарите не успели да я спасят. Пострадалата е починала.
Жената живеела на 5-я етаж в същия блок. Скочила е от терасата на апартамента си. Полицията проверява мотивите, принудили я да вземе фаталното решение.
Двама младежи на 18 и 17 години са обвинени за побой над двама граждани на…
45-годишният С.И. от Варна е привлечен като обвиняем по досъдебно производство за развратни действия спрямо…
Почина Яна Костова, съпругата на капитан далечно плаване Марин Маринов, който загина през март 2025…
Министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев заяви във Facebook, че говори не само като министър,…
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви, че дългогодишният общински съветник Димитър Вучев поема управлението на…
Министерството на земеделието и храните започва предвиденото за 2026 г. самолетно заснемане, с което ще…
Leave a Comment