Откриха най-красивия кон в света. Фризийският жребец Фридрих Велики, наречен в чест на краля на Прусия, е роден в САЩ, съобщава Daily Mail. Екзалтираните квалификации за животното са от „прекрасен“ до „умопомрачителен“.
Една от отличителните му черти е прекрасната му грива. Жребецът принадлежи на компанията Pinnacle Friesians.
Фридрих Велики е изключително популярен кон. Той има страница във „Фейсбук“ с над 12 500 последователи и собствен блог. Според някои от поклонниците му в света няма друг толкова красив жребец.
Изданието отбелязва, че и роденото през август 2015 г. жребче, наследник на „най-красивия кон в света“, не отстъпва по красота на известния си родител.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment