Мотоциклетист самокатастрофира край Чепеларе, транспортиран е в болница в Пловдив

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Сериозен пътен инцидент стана днес следобед в района на Родопите. Мотоциклетист е самокатастрофирал по пътя между Чепеларе и село Хвойна, в близост до туристическия обект „Синия хан“, съобщават от Областната дирекция на МВР – Смолян.

Подробности за произшествието

Сигналът за инцидента е подаден към 15:15 часа. По първоначална информация моторът е излязъл от пътя и се е самокатастрофирал. На място е изпратена линейка за оказване на медицинска помощ.

Водачът е от София и е получил дълбока рана на крака. Той е в съзнание и е можел да комуникира.

По негово желание пострадалият е транспортиран с линейка до болнично заведение в Пловдив, където ще получи специализирана медицинска грижа.

Инцидентът отново насочва вниманието към нуждата от повишено внимание и спазване на правилата за движение, особено при управление на мотоциклети по планински пътища като този в Родопите.

- Реклама -spot_img
- Реклама -

ПОСЛЕДНИ