Във вторник сутринта при тежък пътен инцидент загина 22-годишен водач на лек автомобил. Информацията е потвърдена от полицията в Пловдив пред NOVA.
Инцидентът е станал на пътя между пловдивските села Стряма и Калековец. По първоначални данни лек автомобил се е врязал в задната част на движещ се трактор. Ударът е бил изключително силен, а пристигналият екип на Спешна помощ е могъл само да констатира смъртта на шофьора.
Към момента районът на произшествието е отцепен, а полицията извършва огледи, за да установи точните причини и обстоятелства около инцидента. Създадена е временна организация на движението, като автомобилите се пренасочват през село Чикерица. Разследването продължава.
Балканският полуостров се подготвя за серия от горещи дни, които климатологът проф. Георги Рачев описа…
Поредното заседание на Общинския съвет във Варна премина без ясно решение по редица важни обществени…
Според последните данни на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) днес, 26 юни, времето…
Синдикат „Образование“ към КТ „Подкрепа“ обяви готовност за протестни действия заради проектобюджета за 2026 г.…
Комисията за защита на конкуренцията започна предварително проучване за ценообразуването на летище „Васил Левски“ в…
От 1 юли всички пенсии в страната ще бъдат официално осъвременени, съобщиха от Министерството на…
Leave a Comment