Тежък пътен инцидент завърши с фатален изход през изминалата нощ. Сигнал за произшествието е подаден в ОДМВР-София около 01:50 часа, а на място са изпратени екипи на спешна помощ и полиция.
Катастрофата е станала на пътя между Мездра и Своге, в непосредствена близост до гара Лакатник. По първоначална информация лек автомобил е самокатастрофирал, след като се е ударил с висока скорост в крайпътна мантинела.
При сблъсъка на място е загинала 18-годишна пътничка, която е пътувала в автомобила. Пристигналите екипи на „Спешна помощ“ са констатирали смъртта на момичето.
Разследването по случая продължава. Образувано е досъдебно производство, което трябва да установи точните причини и обстоятелства, довели до фаталния удар.
Тялото на 81-годишната Бояна Стоянова, обявена за национално издирване, е било открито във вилна зона…
Напрежението в ямболското село Безмер се засили, след като стана ясно, че в местната авиобаза…
Районната прокуратура в Добрич върна 54 000 евро на петима пострадали от телефонни измами. Парите…
Напрежението сред производителите на праскови в България расте с наближаването на беритбената кампания. В Сливенския…
Достъпът до бившата хижа „Петрохан – Околчица“ е блокиран заради процедура по влизане във владение.…
26-годишен мъж загина при тежка катастрофа край Плевен, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът…
Leave a Comment