На 22 април 2026 г. в 18:44 ч. в Първо РУ – Стара Загора е получен сигнал от 20-годишен мъж за кражба на обществено място в града. По думите на пострадалия около 18:30 ч. същата вечер той бил помолен от група от четири до шест млади момчета да им развали 20 евро. След като извадил банкнотата от портфейла си, едно от момчетата взело парите и заедно с останалите побягнало.
Пострадалият тръгнал след тях, но на следващата пресечка същите момчета го заобиколили. Тогава едно от тях му отнело портфейла и извадило от него още около 60–65 евро. След това нападателят хвърлил празния портфейл, а групата се отправила към друга улица.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 198, ал. 1 от Наказателния кодекс под надзора на Районна прокуратура – Стара Загора. Разследването продължава под наблюдението на компетентната прокуратура.
Бившият министър на правосъдието Георги Георгиев, който беше депутат от ГЕРБ-СДС в 51-вото Народно събрание,…
На 23 април 2026 г. в 00:03 ч. на бул. „Св. Патриарх Евтимий“ в Стара…
По внесен обвинителен акт на Софийска районна прокуратура мъж е осъден на затвор за това,…
Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт срещу мъж, осъден за причиняване на средна телесна повреда…
Бившият служебен министър на вътрешните работи и на правосъдието Иван Демерджиев коментира оставката на Борислав…
Антраксът е изключително опасна болест, която изисква незабавна реакция и строг контрол. В България са…
Leave a Comment