Сериозен пътен инцидент затрудни движението по автомагистрала „Струма“ днес. При сблъсък на 50-ия километър в посока София са пострадали четирима души, пътували в лек автомобил.
По първоначална информация произшествието е станало след удар между лек автомобил и румънски микробус. При сблъсъка са пострадали две жени и две деца, които са били в лекия автомобил. Екипи на спешна помощ са ги транспортирали до болнично заведение в Дупница за медицинска помощ. Към момента няма официална информация за състоянието им.
От Агенция „Пътна инфраструктура“ съобщиха, че трафикът в района е силно затруднен. Движението по автомагистрала „Струма“ в посока София се извършва само в изпреварващата лента.
На място работят екипи на „Пътна полиция“, които регулират движението и осигуряват безопасността на останалите водачи. Шофьорите се призовават да преминават с повишено внимание и да спазват указанията на органите на реда.
Представители на Националната агенция за приходите (НАП) и Комисията за защита на потребителите (КЗП) ще…
Пътуващите по маршрута София – Германия са изправени пред сериозни затруднения, след като Lufthansa отмени…
Служители на Районното управление в Нови пазар установиха случай на документна измама при проверка на…
Във Велико Търново е образувано разследване за сериозен инцидент след сбиване, възникнало на 14 април.…
Войната в Близкия изток и напрежението в корабоплаването през Ормузкия проток поставиха под въпрос стабилността…
48-годишен мъж от Перник е задържан след сигнал във Второ районно управление.Заплахи по телефона и…
Leave a Comment