Категории България

63-годишен от Драгичево арестуван за блудствени действия срещу две момичета в автобус

Служители на ОДМВР – Перник задържаха 63-годишен мъж за блудствени действия спрямо непълнолетни. Сигналът е подаден вчера около 18:40 ч. на тел. 112. Инцидентът е станал в автобус от градския транспорт, в който са пътували две момичета на 14 и 15 години.

Първоначални данни

По първоначални данни мъжът е извършил непристойни действия, изразяващи се в опипване на гърдите и краката им. На място незабавно са пристигнали служители на Второ РУ, които са установили и задържали извършителя, жител на с. Драгичево.

Наложена му е полицейска мярка за задържане до 24 часа. Уведомена е прокуратурата и е образувано бързо производство, по което разследването продължава.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

35-годишен мъж е задържан в Сливен за насилие над баща си

Служители на Районното управление в Сливен задържаха 35-годишен мъж след сигнал за домашно насилие. Инцидентът…

преди 5 минути
  • България

Мъж е с опасност за живота след удар с автомобил в Тодор Икономово

Тежък инцидент в село Тодор Икономово, община Каолиново, остави 53-годишен мъж с опасност за живота.…

преди 20 минути
  • България

55-годишен шофьор се заби в канавка край Шумен с 2,81 промила алкохол

Снощи, малко след 20:30 часа, край Шумен е станал пътен инцидент, при който 55-годишен мъж…

преди 35 минути
  • България

Жълт код за валежи и гръмотевици в 7 области

Днес времето в страната се влошава, като Националният институт по метеорология и хидрология издаде предупреждение…

преди 50 минути
  • България

Църквата почита св. Никита Халкидонски и преп. Софроний Българин на 28 май

На 28 май православната църква почита свети Никита Халкидонски и преподобния Софроний Българин. Денят е…

преди един час
  • България

„Тренд“: Българите са по-оптимистични за икономиката след изборите през април

След парламентарните избори на 19 април 2026 г. в България се отчита ръст на оптимизма…

преди един час