Почина полицай по време на протест пред Народното събрание
**Трагедия по време на протест**
Полицай, охраняващ протест пред Народното събрание в София, почина малко след като бе откаран в болница. Това потвърдиха от Министерството на вътрешните работи за БТВ.
Според наличната информация, служителят на реда се е почувствал зле по време на работа. Превозен е с линейка, но е починал малко след постъпването си в болницата. Причината за смъртта му все още не е установена, очаква се официално съобщение от компетентните органи.
Протестът се е състоял тази сутрин в подкрепа на кмета на Варна, Благомир Коцев. Участниците са блокирали с автомобили достъпа до служебния паркинг на парламента.
Инцидентът хвърли сянка върху протестните действия. Очаква се разследване на обстоятелствата, довели до трагедията. МВР и организаторите на протеста все още не са коментирали официално случилото се.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment