**Трагедия в Слънчев бряг: Почина Христина, блъсната от АТВ с дрогиран шофьор**
35-годишната Христина, майка на 4-годишно дете, почина след инцидент в Слънчев бряг. Преди близо три седмици тя и детето й бяха блъснати от АТВ. След катастрофата Христина изпадна в мозъчна смърт и бе на изкуствено поддържане на жизнените функции. Лекарите не успяха да я спасят.
Четиригодишното дете е транспортирано в столичната болница „Пирогов“, където получи необходимата медицинска помощ.
Задържан е водачът на АТВ-то – Никола Бургазлиев. Експертизата е установила наличие на марихуана в кръвта и урината му. Очаква се обвинението срещу него да бъде преквалифицирано като умишлено деяние.
Трагедията предизвика обществено възмущение и повдигна въпроси за безопасността и контрола върху движението на АТВ-та в курортните зони.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment