Огнен инцидент в НОИ – Стара Загора: Няма пострадали, но има силно задимяване
**Пожар в НОИ – Стара Загора**
Тази сутрин в централната сграда на Националния осигурителен институт (НОИ) в Стара Загора избухна пожар, причинен от късо съединение в осветително тяло в приемната на първия етаж.
При инцидента няма пострадали хора. Временно изпълняващата длъжността директор на териториалното поделение на НОИ Златка Колева потвърди, че всички служители са били своевременно евакуирани.
Около 100 служители са били евакуирани, след като сградата бързо се изпълнила с дим. Пожарът е бил бързо потушен от екипите на пожарната, но заради силното задимяване и необходимостта от проветряване, сградата остана затворена за граждани до 13:00 ч. днес.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment