Снимка: YouTube/Boyan T
Във фейсбук групата „Забелязано във Варна“ се зададе въпрос, предизвикал бурна реакция от страна на участниците.
„Здравейте! Интересувам се дали е имало жертви, когато е паднал ресторантът “Галатея”, защото в интернет няма абсолютно никаква информация.“, гласи въпросът.
Ето част от коментарите:
„Как ще е имало жертви, като той беше затворен и запустял доста години преди да падне? Обявиха го за опасен и затвори врати.“
„Няма явно си малка и не знаеш нищо, властите бяха предвидили. Падна към 22 часа и се чу страшен гроход“
„Еми няколко хиляди …“
„Верно ли след 30 години се сетихте…?“
„Ще ги оплакваш ли?😀 Шегувам се, а на хората дето дрънкат, че не работи от години, което и на малките деца е ясно, ще кажа че всяка вечер има млади хора, които ходят там, така че е напълно вероятно да е имало някой евентуално, но добре че е нямало, щеше да се разчуе“
„Само мравки“
Построен през 1968 г., Галатея е бил най-живописният ресторант край Варна. През 1997 г. свлачище отнася долната тераса на ресторанта, а горната и сега стои счупена, доставяйки силни усещания на осмелилите се да застанат на края.
Фискалният съвет предложи да се повиши пенсионната възраст в Министерството на вътрешните работи (МВР). В…
Търговище ще отбележи 189 години от рождението на Васил Левски с тържествена церемония на 17…
Актьорът Александър Кадиев е санкциониран за заснемане на видеоклип по време на шофиране, в който…
Лек автомобил се обърна по таван на 261-ия километър на автомагистрала „Тракия“ в района на…
След смъртта на 16-годишната Ивана Стойнева, която падна от петия етаж на жилищен блок в…
Въпреки оплакванията на туристи за високите цени по Черноморието, данни на Евростат показват, че България…
Leave a Comment