Снимка: Pixabay.com
Млад мъж, живеещ в Казанлък е арестуван, заради притежанието на почти двеста грама марихуана. Наркотикът държал в буркани в дома си.
На 25.04.2023г., от полицейски служители е извършена проверка на адрес в Казанлък. Обискираното жилище било обитавано от 38-годишен мъж. В него са намерени и иззети наркотични вещества, които според изготвената експертиза представляват общо 194 грама марихуана.
Образувано е досъдебно произвоство по член от Наказателния кодекс за държане и разпространение на наркотици. Наказанието, предвидено в закона за този род престъпления е лишаване от свобода от една до шест години и с глоба от две хиляди до десет хиляди лева. Мъжът е задържан.
Работата по случая продължава под надзора на Окръжна прокуратура – Стара Загора.
Министерството на вътрешните работи е твърдо решено да стигне докрай в разследването на аферата „Баба…
Първото лято на България с еврото донесе изненади не само при цените на стоките и…
Шофьорите, които планират пътуване по автомагистрала „Хемус“ през следващите дни, трябва да предвидят временни промени…
Събота, 27 юни, ще премине под знака на горещо и слънчево време, сочат данните на…
От юли 2026 г. ваксината срещу варицела влиза в задължителния имунизационен календар на България. Промяната…
Министерството на отбраната предупреди шофьорите и гражданите за засилено движение на военни конвои по националната…
Leave a Comment