Колаж: "Нова Вест"
Все по-шокиращи стават подробностите около убийството на младата Евгения, чието безжизнено тяло бе натъпкано в куфар. По въпроса говори адвокатът на близките на жертвата
„Има една предистория – подготовката, която е правена с ясното съзнание, че крайната цел е да бъде убита Евгения. Ясно съзнание от страна на Орлин Владимиров. Бащата също има много голяма вина, той не го е спрял, а е знаел. Вината на този човек дори, ако можем въобще да го сравним, е по-висока, отколкото действията, които е извършил синът му“, каза Ивайло Найденов, адвокат на роднините на убитата Евгения Владимирова, съобщава bTV.
Бащата на Орлин Владимиров, за който се смята, че е съучастник в убийството, е на свобода с мярка парична гаранция. Причината е здравословното му състояние, според мотивите на съда. Известно е, че той е работил в ДАНС и е използвал познанията си, за да помогне на сина си в престъплението.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Със затоплянето на времето кърлежите активизират дейността си, а май се очертава като пикова месечна…
Пазарът на хранителни стоки в България тази седмица показва разнопосочни движения. Повечето зеленчуци поевтиняват на…
Политическата сцена в България навлиза в решаваща фаза с очакваното връчване на първия мандат за…
Около 13:10 часа днес е подаден сигнал за тежък пътен инцидент. Катастрофа с три леки…
Югозападна България отново е засегната от неочаквано застудяване. Жълт код за ниски сутрешни температури и…
През изминалото денонощие огнеборците в страната са реагирали на 82 сигнала за произшествия и са…
Leave a Comment