България

Това е младото момиче, загинало в катастрофа край Варна: Братът на жертвата показа шофьора на злополучната кола (СНИМКИ)

Ужасяваща катастрофа се случи през уикенда във Варненско. При тежкия инцидент на място загина момиче на крехката възраст от 22 години, което тъкмо отпразнувало рождения си ден, който се оказал и последен. Друго 18-годишно момиче пък е в болница, с опасност за живота. Шофьорът е младеж, също на 18 години, който имал книжка от едва 20 дни. Разгневеният брат на загиналото момиче публикува трогателен пост в социалните мрежи, както и такъв със снимка на извършителя

22-годишната Румяна Руменова от Провадия се оказа младата дама, загубила живота си ден след рождения си ден в катастрофата край Варна.

Момичето е работело като козметичка, имала мечти и много приятели, които я описват като най-слънчевия човек в околията. Всичките ѝ познати са шок от новината за нелепата смърт, причинена от поредния джигит и камикадзе на пътя, съобщава ТВМЕДИА.

Снимка: Facebook
Снимка: Facebook

Трагедията се е разиграла този петък срещу събота в малките часове на нощта. Тогава Руми, заедно с нейна приятелка и познат празнували нейния 22-ри и последен рожден ден, а по-късно потеглили към Провадия. Когато изневиделица и с бясна скорост друг автомобил се забива в дърво и стълб в центъра на с. Бозвелийско, Варненско.

Ударът бил толкова силен, че Румяна е премазана и загива на място. Другото момиче (18 г.) в момента се бори за живота си в болница. Мъжът, причинил катастрофата също е откаран в лечебно заведение. Заради раните и травмите проба за алкохол и наркотици не му е взета.

Медията твърди, че става дума за 18-годишният Илия от въпросното село Бозвелийско.

Ето какво написа братът на Руми – Тошко Руменов:

„Рано тази сутрин загубих най-близкият човек за мен заради селски тарикат. Няма думи, които могат да опишат какво чувствам. Приел съм факта, че живота е жесток доста отдавна, но не мога да приема тъпи аборигени, мислещи се за състезатели да отнемат невинни живот. За мен тя си е жива и винаги ще бъде.

Руме, знам, че си някъде там и, че бдиш над мен. Знам, че почти никога не съм ти го казвал, но СТРАШНО МНОГО ТЕ ОБИЧАМ!

Моля се престъпника да прочете това.“

По-късно братът публикува и снимка на момче, за което твърди, че е виновникът за катастрофата.

„Ето го нашият герой, Михаел Шумахер. Тариката на тарикатите. Представям ви Илийчо убиеца! Ще се боря за справедливост до последно!“, пише още братът на момичето.

По публикацията работи: Пламена Сутева 

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Разкритие за Тодор Славков: Беше оставен сам в агонията си

Разтърсващи разкрития за трагичната смърт на Тодор Славков, внук на някогашния държавен глава Тодор Живков,…

преди 3 дни
  • България

Минималната заплата гони 1200 лева, държавата готви и пакет от социални мерки

Пострадалите от пожарите в страната ще могат да получат еднократна финансова помощ от държавата в…

преди 3 дни
  • България

Полицайски ескорт през тапата на Хемус спаси мъж с инфаркт

Полицаи спасиха мъж с инфаркт на АМ „Хемус“ ***Служителите на реда осигуриха „зелен коридор“ до…

преди 3 дни
  • България

България вече сече своите евро монети

Правителството форсира приемането на еврото, сеченето на монетите вече започна **Нови законови мерки предвиждат по-строг…

преди 3 дни
  • България

Мним водопроводчик в Русе идва за водомера, а си тръгва с парите

Мъж, представящ се за водопроводчик, извърши поредица от кражби в Русе, съобщиха от полицията, цитирани…

преди 3 дни
  • България

Катастрофа затвори Хемус в подстъпите към Витиня

Тежък пътен инцидент затвори АМ "Хемус" преди тунел "Витиня" ### Движението в посока Варна е…

преди 3 дни