Снимка: Pixabay.com
Районна прокуратура – Благоевград привлече към наказателна отговорност извършителя на побой над мъж в гр. Петрич. Биячът нанесъл множество удари с юмрук в лицето на потърпевшия, скачал му върху гърдите, счупил му ребра и едната китка на ръката.
Под ръководството на Районна прокуратура – Благоевград, Териториално отделение – Петрич, се води разследване за извършено престъпление – причиняване на средна телесна повреда.
Установено е, че около 05,30 ч. на 23.04.2023 г. в апартамент в гр. Петрич бил нанесен побой на Л.С. Чрез удари с юмруци в областта на главата и тялото на пострадалия, както и скачане върху гърдите му, извършителят на деянието му счупил ребра, причинил фрактура на китка и вътрешен кръвоизлив.
В качеството на обвиняем по досъдебното производство е привлечен П.У.
С постановление на наблюдаващия прокурор от 24.04.2023 г. той е задържан за срок до 72 часа.
За причиняване на средна телесна повреда законодателят е предвидил наказание „лишаване от свобода” до 6 години.
Действията по разследването продължават.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment