България

Жена разказва за тежък побой от бившия си: Удрял я пред детето им (ВИДЕО)

Още една грозна случка с побой над жена. Побоят се случил докато жената и бившият й съпруг спорели за детето. Потърпевшата разказа жестокия начин, по който мъжът й посегнал, и то пред очите на детето. По нейните думи той дошъл с ясната цел да й нанесе побой

Пореден случай на насилие над жена. Траянка Трайкова разказа в социалните мрежи за брутален побой, нанесен от нейния бивш съпруг пред очите на малкото им дете. В ефира на Нова телевизия тя сподели, че вече се чувства добре.

„Явно в бившия ми съпруг има останала агресия. Не му е стигало времето, когато сме били заедно. Тази агресия си я изкарваше върху мен”, добави пострадалата.

Мъжът искал да види детето си. „Слязох с детето и казах на баща му: „Щом искаш да го гледаш, гледай го за една седмица”. Той ме пита защо се правя и защо не му давам детето. Отговорих му, че не спазва правилата”, разказа Трайкова.

След като си разменили нецензурни реплики, мъжът започнал да я удря по гърдите. „Каза ми да не се правя на интересна. И със засилка ми удари шамар, свлече ме на земята, започна да ме скубе и да ме дърпа. Удряше ме и с юмруци в лицето”, каза тя.

Побоят продължил около пет минути, докато не се намесват роднините на Траянка. „Той дойде с целта да ме набие, заедно с пастрока и братовчед си. Когато всичко приключи, братовчед му се обърна към него с думите: „Каза, че ще я набиеш. Браво, наби я! И сега какво направи”, допълни разказа си пострадалата.

Мъжът към момента не е задържан.

По публикацията работи: Пламена Сутева

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Как да си осигурите 6 почивни дни в началото на май 2026

Май 2026 г. носи три ключови национални празника, които дават възможност за почивка: 1 май,…

преди 11 часа
  • България

Захлаждане и дъждове в началото на май 2026 г.

След поредица от топли дни краят на април и началото на май 2026 г. ще…

преди 12 часа
  • България

Румъния отчете първи материални щети от отломки на руски дрон

В събота, 25 април, Румъния регистрира първия случай на материални щети по своя територия, причинени…

преди 12 часа
  • България

22-годишна жена загина при катастрофа между микробус и тротинетка в Пловдив

22-годишна жена загина тази сутрин при тежък пътен инцидент в Пловдив. Сигналът е подаден на…

преди 15 часа
  • България

Е-70 край Цар Калоян е временно затворен заради катастрофа с два автомобила и мотоциклет

Първокласният път Е-70 в района на село Цар Калоян е временно затворен за движение заради…

преди 17 часа
  • България

ПСС: Много добри са условията за туризъм в планините

Много добри са условията за туризъм в планините, съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) към…

преди 17 часа