Категории България

Мотор пламна като факла при катастрофа на магистралата

Моторист пострада при катастрофа с автомобил на изхода на София по автомагистрала „Хемус“. Инцидентът е станал минути преди 11:00 часа в събота.

При удара моторът се е запалил. Мотористът е в откаран в болница, няма информация за състоянието му, съобщиха от полицията.

От Агенцията „Пътна инфраструктура“ по-рано в събота съобщиха, че инцидентът е при 4-ия км на магистралата. Затворена за движение е изпреварващата лента, като движението се осъществява в активната. Трафикът се регулира от „Пътна полиция“.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Мъж остава под домашен арест за участие в масово сбиване в Габрово

Районният съд в Габрово наложи мярка за неотклонение „домашен арест“ на мъж с инициали К.М.,…

преди 2 часа
  • България

ГДБОП разкри незаконно производство на облекла с чужди търговски марки в Дупница

Под надзора на Районната прокуратура в Кюстендил е започнала активна разследваща дейност срещу незаконното използване…

преди 2 часа
  • България

БАБХ затвори заведение в центъра на Пазарджик заради 100 кг месо без документи

Инспектори от Областната дирекция по безопасност на храните в Пазарджик преустановиха работата на обект за…

преди 3 часа
  • България

България отчита 6% спад в железопътните превози и остава сред последните в ЕС

България е сред последните в ЕС по интензивност на пътуванията с железопътен транспорт, сочат данни…

преди 3 часа
  • България

Държавата започва диалог за справедливи цени на хранителните стоки

Ръстът на цените на хранителните стоки и намаляващата покупателна способност на българските граждани налагат адекватни…

преди 3 часа
  • България

ТЕЦ „Бобов дол“: Официалните данни не показват превишение на нормите

В последните дни в медиите се появи информация за проучване на екологичната организация „Грийнпийс“, насочено…

преди 4 часа