Държавният глава на Република България Румен Радев започва консултации с представители на парламентарните групи в 49-ото НС. Това съобщиха от прессекретариата за медия „Нова Варна“. Още утре ще има консултации с ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ
В съответствие с Конституцията – чл. 99, ал. 1, президентът Румен Радев ще проведе консултации с представители на парламентарните групи в 49-ото Народно събрание.
На 20 април, четвъртък, от 15.00 часа държавният глава ще проведе консултации с парламентарната група на ГЕРБ-СДС.
От 17.00 часа президентът ще приеме представители на парламентарната група на „Продължаваме промяната – Демократична България“.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment