Снимка:Facebook/Катастрофи в София/G.Moskova
Два пътни инцидента са станали днес на автомагистрала „Тракия“. Очевидци предупреждават в социалните мрежи, че тежка катастрофа е станала и в района на 100-ният километър край Пазарджик, в посока София.
По данни на говорителят на МВР-Пазарджик е възникнала верижна катастрофа между 5 коли. На мястото има екипи на полиция, спешна помощ и пожарна. Не е ясно дали има пострадали хора. Движението не е спряно, но е ограничено само в аварийната лента, каза Мирослав Стоянов.
За още едно тежко произшествие споделят очевидци – черни пушеци дим се носят от превозното средство. Пътуващи споделят, че кола се е възпламенила на километър 290 отново в посока София. На мястото е пристигнал екип на полицията и пожарната. Все още няма информация за пострадали. Образувало се е голямо задръстване.
По публикацията работи: Велислава Велева
**Времето на 3 септември: Слънце, бури и горещини** Днес, 3 септември (сряда), времето ще бъде…
Пожар край мемориала „Бранителите на Стара Загора“ В следобедните часове днес в Стара Загора възникна…
**Масирана акция срещу трафик на хора от България към Швейцария** На 2 септември 2025 г.…
Нови разкрития: 199 км/ч, райски газ и червен светофар преди трагедията в София В нощта…
МОН предлага по-късно начало на учебния ден Министерството на образованието и науката (МОН) предложи учебният…
Задържан с рекордно висока доза алкохол Софийска районна прокуратура повдигна обвинение на 42-годишен мъж, хванат…
Leave a Comment