Президентът Джо Байдън назначи поп звездата Лейди Гага за съпредседател на президентския комитет по изкуствата и хуманитарните науки заедно с филмовия продуцент Брус Коен.
80-годишният президент направи това съобщение, което включваше и списък на членовете на комитета от „А“ класацията, като Джордж Клуни и Кери Уошингтън.
37-годишната Гага изпълни националния химн на церемонията по встъпването в длъжност на Байдън през 2021 г. През 2016 г., певицата и президентът обединиха усилия, за да популяризира кампанията „It’s On Us“, която разглежда проблема със сексуалните посегателства в университетските кампуси.
По публикацията работи: Велислава Велева
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment