Днес от запад облачността временно ще се разкъса, над източните райони ще се задържи значителна и там ще продължи да вали дъжд, като на места валежите ще са значителни.
Ще духа умерен северозападен вятър. Максималните температури ще са между 12° и 17°, в София – около 12°. Над планините ще преобладава облачно и мъгливо време. На много места ще има валежи от дъжд, над 1500 m – от сняг. Ще духа силен вятър от север-северозапад. Максимална температура на височина 1200 метра – около 3°, на 2000 метра – около минус 2°.
Над Черноморието ще бъде облачно и дъждовно, на места със значителни количества валеж. Ще духа умерен северозападен вятър. Максимални температури: 9°-10°. Температурата на морската вода е 10°-11°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment