Работник загина при трудова злополука на строежа на новия затвор в с. Самораново. Инцидентът е станал тази сутрин около 9.30 часа. Мъжът е работел към фирмата, която изгражда затвора.
Мъжът починал на място, след като откъснат панел е паднал върху него. Криминалисти и експерти от Инспекцията по труда разследват случая на място.
Затворът в село Самораново е първият, построен от 60 години насам затвор у нас. Той ще отговаря на всички европейски стандарти. Неговият капацитет е за 400 души, лишени от свобода.
По публикацията работи: Велислава Велева
Сериозен пътен инцидент е станал тази сутрин в района на язовира край село Добри дял.…
Началото на новата седмица ще бъде предимно слънчево, но с осезаемо понижение на дневните температури.…
Често срещани практики за събиране на дългове объркват гражданите, които ги приемат за телефонни измами.…
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) разпореди унищожаването на над 2 тона кисело мляко…
Днес над България ще преобладава слънчево време, но на места ще духа силен вятър. Температурите…
Май 2026 г. носи три ключови национални празника, които дават възможност за почивка: 1 май,…
Leave a Comment