Снимка: E.Pascova
За нов случай на нападение над случайни минувачи беше съобщено във Фейсбук. Потребителка разказа, че е била нападната. Случката е от столицата.
„Внимание!!! Тази е луда и ме нападна със шило на кръстовището на Пирогов в София днес по обяд!!! Звъннах на 112, но тя избяга докато дойдат!!! Ако я видите някъде съобщете на 112!“ пише потърпевшата, прилагайки снимки на нападателката си. Успях да и извия ръката и да махне шилото от лицето ми“, уточнява пострадалата.
Според коментиращи в мрежата, тя многократно е нападала хора в „Гео Милев“ и „Редута“.
„Мен тръгна да ме напада на кръстовището на Коперник и Гео Милев. Обаче много бързо избяга. Жената не е за бой, а за прибиране в лудницата“, разказа мъж.
„И мен нападна преди няколко дни пред входа на блока в който живея .Кошмарно изживяване ! Нападна и продавачка в малко магазинче до нас“, написа дама. Коментиращите посочват, тя е от квартал „Гео Милев“.
По публикацията работи: Велислава Велева
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment