Кадър: Youtube/Поглед Инфо
Припомняме, че председателят на БСП Корнелия Нинова обяви, че предизборната кампания на „Левицата!“ цели да съсипе БСП. Румен Петков реагира остро на този коментар като нарече обвиненията от страна на Нинова „груби лъжи“. Той я упрекна и в „тежка форма на цинизъм“
Румен Петков определи като „груби лъжи“ твърденията на Корнелия Нинова, която обяви, че предизборната кампания на „Левицата!“ е подплатена с участието на държавния глава, държавната администрация, а фундаменталната цел на съществуването на коалицията е да съсипе БСП.
В коментар в телевизия „Евроком“ Петков нарече „тежка форма на цинизъм“ поканата на Нинова към изгонените от нея и от предишните председатели от Столетницата да се върнат и да възобновят членството си в нейната партия. Петков отбеляза също тежкия срив на БСП, която от водещи парламентарни позиции, днес се намира практически почти на ръба на възможността да сформира парламентарна група. „Така българските социалисти всъщност днес нямат свое представителство в Народното събрание”, каза още той.
По публикацията работи: Пламена Сутева
15-годишно момче загина при челен сблъсък на пътя между Галата и Български извор в района…
София, Варна, Бургас и Пловдив потвърдиха намерението си да участват в надпреварата за домакинство на…
Внезапната оставка на главния секретар на МВР Георги Кандев предизвика политическа реакция. От партия „Възраждане“…
Сливенският окръжен съд наложи най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ на 26-годишния Б. С.…
Националното тол управление съобщи, че на 10 юни, сряда, ще извърши техническа актуализация на електронната…
Отношенията между България и Китай се развиват в дух на приятелство и сътрудничество, което открива…
Leave a Comment