Стана ясно, че в Казанлък е имало проблем с една от машините за гласуване, който вече е отстранен. В цялата Старозагорска област има три машини, които не са сработили още от Деня за размисъл.
Това са машините в изборните секции с номера 20, 70 и 104 в град Стара Загора. Според указания на ЦИК в тези секции се преминава на гласуване с хартиени бюлетини, предаде Нова телевизия.
В областта са 493 секциите за днешните избори. В 326 има машинно гласуване, но след несработването на устройствата, вече в 323 секции избирателите от Стара Загора могат да упражнят правото си на глас с машина.
В Деня за размисъл е имало два сигнала към Регионалната избирателна комисия за поставени агитационни материали в близост до избирателните секции.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment