Хванаха 19-годишен в Плевенско, предлагал дърва срещу глас за изборите. За това съобщиха от полицията. Припомняме ви, че заради предстоящите предсрочни парламентарни избори, в страната се провеждат масови спецакции за закупуването на гласове в страната.
На 30 март служители от Районно управление-Долна Митрополия са образували разследване за престъпление срещу политическите права гражданите.
Установено е, че 19-годишен младеж, който за неустановен период от време – през февруари е предлагал дърва за огрев на жители от три плевенски села, за да гласуват в полза на определена политическа партия на предстоящите избори на 2 април.
Разследващите са извършили претърсвания на адреси и разпити на свидетели. Материалите са докладвани в прокуратурата.
В центъра на Пловдив двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в района на ул.…
Двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в центъра на Пловдив, в района на ул.…
Летните температури ще се задържат над страната през следващата седмица, като максималните стойности ще достигнат…
Късно вечерта на 20 юни в землището на самуилското село Богданци стана тежък пътен инцидент,…
Днес в 23:24 часа България официално посреща астрономическото лято. Моментът съвпада с лятното слънцестоене, което…
Броени дни остават до полунощ на 30 юни, когато изтича крайният срок за подаване на…
Leave a Comment