Пълен хаос се е разразил в Гоце Делчев. Възникнал е спор между двама мъже на улицата, при което единият е нанесъл бой на другия. За да не остане назад, претърпелият побой настигнал бияча си и го блъснал с кола, след което започнал да го пие
В обедните часове на 28.03.2023 г. в района на ул. „Атанас Тешовски“ в гр. Гоце Делчев, между двама мъже на 33 и 39 години от града е възникнал скандал, при който 39-годишният е нанесъл побой над 33-годишния.
33-годишният мъж се качил в джип, настигнал в района на ул. „Охрид“ 39-годишния, блъснал го с автомобила, след което му нанесъл удари с дървен предмет.
Пострадалият 39-годишен мъж е настанен за лечение в МБАЛ-Гоце Делчев без опасност за живота, а 33-годишният е задържан със заповед за задържане до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
В центъра на Пловдив двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в района на ул.…
Двама младежи бяха открити в безпомощно състояние в центъра на Пловдив, в района на ул.…
Летните температури ще се задържат над страната през следващата седмица, като максималните стойности ще достигнат…
Късно вечерта на 20 юни в землището на самуилското село Богданци стана тежък пътен инцидент,…
Днес в 23:24 часа България официално посреща астрономическото лято. Моментът съвпада с лятното слънцестоене, което…
Броени дни остават до полунощ на 30 юни, когато изтича крайният срок за подаване на…
Leave a Comment