Стана ясно, че фенка предложи брак на най-добрия български тенисист – Григор Димитров. Българинът дори се снима с дамата, която издигна плакат с надпис „Григор Димитров, ще се омъжиш ли за мен“.
Това стана след края на мача между Димитров и германеца Ян-Ленард Щруф в Маями. Двамата имаха тежък двубой, който завърши с 4:6, 7:6(5), 6:4 в полза на Димитров, предаде Нова телевизия.
Тази вечер българинът излиза срещу Яник Синер в мач от трети кръг на Мастърса в Слънчевия щат. Двубоят ще започне след полунощ.
„Имах трудности. В последните седмици бях на приливи и отливи, имаше неща, свързани с тялото ми, с които трябваше да се справя“, заяви Димитров.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment