Пожар е възникнал снощи в кравеферма в дупнишкото с. Крайници, съобщиха от полицията. 3 екипа на РСПБЗН-Дупница са угасили пожара, няма пострадали хора.
Огънят е унищожил 120 кв. м покривна конструкция, 1 тон фураж, 15 крави, 120 бали фураж, бяла, черна и компютърна техника, имущество, моторен трион, 3 стаи за работниците.
Спасени са 3 крави, работилница с инструменти, земеделска техника. Причините за възникването на пожара изясняват. Екипите на Пожарната са действали по 12 пожара за последните дни в региона, два от тях са нанесли щети, казаха от Областната дирекция на полицията.
По публикацията работи: Велислава Велева
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment