За пореден път българската легенда Лили Иванова демонстрира футболните си пристрастия. Примата на родната естрада помогна в тежък момент на любимия си футболен отбор „Левски“.
Тя се включи в призива на мажоритарния собственик на столичани Наско Сираков и дари 1000 лв., който ще влязат директно в сметката на НАП. Както е известно „сините“ имат дълг в размер на 11,8 млн. лв. към приходната агенция. А шефът на „Герена“ преди седмици призова всички левскари да дарят колкото могат.
За жеста на Лили Иванова разкри съпругата на Наско Сираков – Илиана Раева. Тя показа във Фейсбук платежното, на което ясно се вижда сумата, както и основанието за превода, което гласи: „За „Левски“ – отбора на народа“. Тя си пожела всеки да последва нейния добронамерен пример.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment