Неприятна случка сполетя нашата родна легенда – Бъбречна криза извади Станимира Петрова от Световното първенство. 4-кратната носителка на Купа „Странджа“, световна и трикратна европейска златна медалистка преживя истински кошмар в навечерието на шампионата в Ню Делхи, Индия.
„Изключително неприятно се развиха нещата. Станимира положи огромни усилия, опита всичко, но болките бяха ужасни. До такава степен, че тя едва изкара полета от Дубай към Индия. Още с пристигането ни там поехме към болницата.
Направиха пълни изследвания, снимки. Откриха два камъка. Сега ще бъде до отбора, най-важното е здравето в крайна сметка. Вярвам, че ще се възстанови и ще участва на Европейските игри в Полша през юни“, заяви треньорът на националния ни тим Борислав Георгиев.
По публикацията работи: Велислава Велева
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment