Двама машинисти на бързия влак от Бургас до София пребиха началника на гара Тулово. Причината – двамата машинисти слезли от влака да пият кафе и да изпушат по цигара, а началникът им направил забележка, че влакът трябва да тръгва.
Той ги предупредил, че влакът е пристигнал със закъснение и ако не потеглят навреме, ще закъснеят и за София. Двамата машинисти започнали да го обиждат, а един от тях забил два удара в лицето на началника на гарата. Той си е извадил медицинско свидетелство за побоя и смята да съди машинистите.
Превозната бригада на влака Бургас-София също потвърждава думите му за агресивно поведение от страна на двамата служители на БДЖ. По случая е образувана проверка.
По публикацията работи: Велислава Велева
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment