68-годишната жена, която бе блъсната на пешеходна пътека в Пловдив в неделя от автобус на градския транспорт, е починала от травмите си в болница. Припомняме ви, че тя беше блъсната на 6 март, между булевардите „Руски“ и „Шести септември“ като имаше информация, че тя е с опасност за живота.
Катастрофата стана на кръстовището по обед, докато жената пресичала на зелен светофар. Завиващият в този момент също на зелено автобус отнема предимството ѝ и я удря странично.
Жена е с опасност за живота след като автобус я помете на пешеходна пътека
Пострадалата жена бе откарана в болница, където лекарите се бореха за живота ѝ, но без успех.
Тестовете за алкохол и наркотици на водача на автобуса бяха отрицателни и той бе задържан за 24 часа с полицейско разпореждане. Сега обаче Районната прокуратура в Пловдив преценява дали на шофьора да бъде поискана нова адекватна мярка за неотклонение. Очакват се резултатите от назначените съдебни експертизи.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment