Крими

Двама пребиха мъж в двор на училище: Единият побойник е 17-годишен

Двамата, извършили побоя са на 17 и на 39 години, с пострадалият мъж е 38-годишен. Топва съобщиха за медия „Нова Вест“ от пресцентъра на ОДМВР-Стара Загора.

На 07.03.2023 г., в 11.47 ч., в РУ-Казанлък, е получен сигнал за нанесен побой на мъж от две неизвестни лица в двора на училище в Казанлък.

На място незабавно е изпратен полицейски екип, установен е пострадалият – 38-годишен мъж. Той е настанен в болнично заведение, без опасност за живота.

В резултат на проведените незабавни оперативно-издирвателни мероприятия като извършители на деянието са установени двама казанлъчани на 39 и 17 години.

39-годишният е задържан за срок до 24 часа. Образувано е досъдебно производство.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Пламена Сутева

Скорошни постове

  • България

ГДБОП и ДАНС разбиха канал за нелегални културни ценности

Специализирана полицейска операция на ГДБОП и ДАНС е разкрила престъпна група, занимавала се с държане…

преди 43 минути
  • България

Син удари баща си с дърво в Панагюрище въпреки съдебна заповед

30-годишен мъж е задържан в Панагюрище, след като нападнал 56-годишния си баща при семеен конфликт…

преди 43 минути
  • България

ГДБОП разби канал за трафик на дрога със стока за 500 000 евро

ГДБОП разкри канал за трафик на наркотични вещества при операция в Свиленград. При акцията е…

преди 43 минути
  • България

Фон дер Лайен поздрави Румен Радев след избора му за премиер

Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен отправи официално поздравление към Румен Радев след…

преди един час
  • България

Емил Дечев привлече внимание с вратовръзка на овце при встъпването на новия кабинет

Днешното заседание на Народното събрание, на което беше приет съставът на кабинета „Радев“, премина в…

преди един час
  • България

Андрей Гюров предаде властта на Румен Радев

В Министерския съвет се състоя официалната церемония по предаване на изпълнителната власт от досегашния служебен…

преди един час