По-рано днес Ви съобщихме за тежък пътен инцидент на пешеходна пътека, при който сериозно пострада жена на 71-годишна възраст вчера вечерта. Тя била блъсната в Казанлък, като след удара полетяла на 10 метра разстояние.
След това пострадалата бе откарана в Университетската болница в Стара Загора. За съжаление жената е починала в болницата.
Жена полетя на 10 м, след като кола я блъсна на пешеходна пътека
Водачът на автомобила е бил младеж на 20 години. Припомняме, че инцидентът се е случил на бул. „Княз Александър Батемберг“ в град Казанлък.
По данни на очевидци жената е прелетяла близо 10 метра напред.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи остри критики към правителството на Николай Денков, като заяви,…
Метеорологичната обстановка в България днес, 12 юли 2026 г., се характеризира с активни валежи и…
Тежка катастрофа на входа на град Добринище отне живота на 20-годишен младеж. Инцидентът е станал…
Напрежението по пътя Созопол – Бургас достигна връх днес, когато граждани от няколко населени места…
През следващите дни времето в България ще се променя между слънчеви периоди и условия за…
Министерството на вътрешните работи съобщава, че през изминалото денонощие в страната са станали 26 пътнотранспортни…
Leave a Comment