Процесът е заради изказване на Борисов, че Петков и другият съпредседател на „Продължаваме Промяната“ Асен Василев са вземали комисионни от договори за доставки на природен газ.
Съдът заседава по делото за клевета, заведено от съпредседателя на „Продължаваме Промяната“ Кирил Петков срещу лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.
До момента лидерът на ГЕРБ не е присъствал на заседания по делото, като според защитата му, той не е длъжен да се яви в съда, защото делото е от частен характер.
Искът на Петков е за половин милион лева, като до момента е предявен само частичен иск за сумата от 10 хиляди лева.
По публикацията работи: Велислава Велева
15-годишно момче загина при челен сблъсък на пътя между Галата и Български извор в района…
София, Варна, Бургас и Пловдив потвърдиха намерението си да участват в надпреварата за домакинство на…
Внезапната оставка на главния секретар на МВР Георги Кандев предизвика политическа реакция. От партия „Възраждане“…
Сливенският окръжен съд наложи най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ на 26-годишния Б. С.…
Националното тол управление съобщи, че на 10 юни, сряда, ще извърши техническа актуализация на електронната…
Отношенията между България и Китай се развиват в дух на приятелство и сътрудничество, което открива…
Leave a Comment