Мъж е подал сигнал в полицията. Той се оплаква от това, че по прозореца му е стреляно, и то посред нощ. Дни по-късно той все още не е бил потърсен от полицията, по негови думи, затова се е свързал и с медии. Пенсионерът от Варна разказва, че изстрели са дошли от съседен на неговия блок. Стана ясно, че днес сутринта въпросните двама съседи, за които се предполага, че са открили стрелбата, са на разпит в полицията
Пореден сигнал за съседски тормоз. Този път от Варна. Потърпевшият е пенсионер, по чийто прозорец е стреляно посред нощ.
Иван Илиев разказва, че изстрелът е дошъл от съседи в отсрещния блок, които имат и предишни прояви на тормоз и агресия.
На кадри от охранителни камери от дома му се вижда силует с нещо като пушка да се насочва към неговия прозорец. Сигнал в полицията е подаден, но дни по-късно човекът не е потърсен от органите на реда.
Случаят е от 9-и февруари.
Двамата мъже са съседи от повече от 10 години, но по думите на Илиев и други в квартала се оплакват от поведението на предполагаемия стрелец.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Бизнесменът Мирослав Чоков е починал внезапно след масивен инфаркт. Тъжната новина беше потвърдена от кмета…
70-годишна жена е с тежки наранявания, след като се е спънала в необезопасена арматура в…
Началото на уикенда ще бъде с класическо лятно време, много слънце и почти пълно безветрие.…
Около 3:25 часа през нощта главният път между Карлово и Сопот е станал сцена на…
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) въвежда промяна в режима на засилен мониторинг на…
На 20 юни времето в страната ще бъде предимно слънчево и топло, показват данните на…
Leave a Comment