Днес се очаква пребитият в Северна Македония млад българин Християн Пендиков да бъде опериран във ВМА. Припомняме, че през изминалата седмица 23-годишният секретар на българския клуб в Охрид стана жертва на тежък побой
Младият мъж е с множество травми – има спукан прешлен на гръбнака, счупена челюст и травми по главата.
Случаят стана повод за ново напрежение около отношенията между България и Република Северна Македония. Според разпространената информация Християн е бил нападнат, защото е с българско самосъзнание.
В неделя у нас пристигна и външният министър на Северна Македония Буяр Османи. От Скопие обявиха, че заподозреният Илия Спаески е с наложена мярка за неотклонение от 30 дни. Другите двама нападатели ще още се проверяват.
Според Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) в събота, 25 април, времето ще бъде…
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Leave a Comment