Днес президентът Румен Радев заяви, че следващият нов служебен премиер ще бъде старият служебен премиер, който се казва Гълъб Донев..
Радев не заяви, че не отричам, че скандалът с NEXO е имал потенциал да се намеси активно в българския политически живот, в това отношение да направи невъзможна една такава коалиция и управление, предаде Радио Дарик.
Когато се взема решение за връчване на мандат, се анализират всички възможни ситуации, анализират се причините, които биха могли да доведат до взривяване на една коалиция в нейния зародиш, добави той.
Българското правителство одобри откриването на нови почетни консулства в Казахстан и Грузия с цел да…
През първите дни на април фискалните инспектори на Националната агенция за приходите (НАП) провериха близо…
Главен комисар Лъчезар Близнаков от ГДНП съобщи, че над 700 полицейски екипа ще бъдат на…
Министерският съвет прие наредбата за енергийна бедност. С нея се определят критериите за подкрепа на…
Около 8:40 часа вчера в Районно управление — Пирдоп е постъпил сигнал за инцидент с…
Около 0:05 часа на 7 април в Районното управление в Елин Пелин е получен сигнал…
Leave a Comment