Инцидент се е случил днес малко след обяд. Майка и дете пострадаха при катастрофа на пътя Силистра-Русе. Това съобщиха от пресцентъра на полицията. По първоначални данни жената, водач на автомобила, е навлязла в насрещното.
Сигналът е получен около 13:00 часа, като по първоначалната информация 37-годишна жена, водач на автомобил, е навлязла в насрещната лента и се е ударила в движещ се друг автомобил, управляван от мъж на 40 години.
Със съмнение за фрактури на крайници в болница са откарани жената и пътуващото с нея 10-годишно момиче, а водачът на другия автомобил и негова 32-годишна спътница по нямат сериозни наранявания, но също са закарани за преглед.
Движението в района е временно ограничено. Съобщава се, че обходният маршрут е през разклона за Ситово – Любен – Професор Иширково в посока Силистра и обратно.
Населението на 35 общини по поречието на Дунав е изправено пред риск от масово нашествие…
Населението на 35 общини по поречието на Дунав е изправено пред риск от масово нашествие…
Служители на 9-о РУ в София задържаха двама непълнолетни за грабеж в столицата. Младежите са…
Вълна от заплашителни имейли е изпратена до няколко частни училища в София и Варна. Според…
Започва традиционната годишна забрана за улов на риба и други водни организми по време на…
Мащабната акция по издирване на изчезнал турист на Витоша приключи успешно. Мъжът, чието местоположение беше…
Leave a Comment