Момченцето се е родило навръх Ивановден в София и се казва Март Сотир Мелев.От кака повишена в баба“ – с такава тениска Лара Златарева, която помним като Кака Лара от „Милион и едно желания“, съобщи, че е станала баба. Щастливата майка – Бернарда Береану оповести хубавата новина в социалната мрежа Инстаграм.
„Днес, в 10:48 часа, поехме най-важната, най-хубавата и най-смислената роля в живота ни.
Роди се ТОЙ, роди се МАРТ СОТИР МЕЛЕВ.“
През лятото на 2022 г. пък стана известно, че двамата чакат дете. Бернарда неведнъж публикуваше снимки от бремеността си.
„На тази снимка виждате едно едро момиче, което след 2 дена влиза в 34-тата седмица от своята бременност.
Размерите и вълнението продължават растежа си.
Толкова е хубаво да ядеш каквото си искаш, като човек, който по принцип е в диети и лишения тези месеци дарявам тялото си с всичко, което пожелае и ми е много добре.
Бременността е нещо чудно.„
По публикацията работи: Велислава Велева
Близките на убитата в Първомай Димитрина Грозева са предявили граждански искове за общо 500 000…
Близките на убитата в Първомай Димитрина Грозева искат общо 500 000 евро от обвинения за…
Решението на българското правителство да позволи 33-процентно участие на турска компания в проучванията за нефт…
От 9 август 2026 г. България преминава към нова ценова практика. Приключва периодът на двойно…
17-годишно момче със специални потребности беше изоставено край пътя в района на Долна Митрополия при…
Шофьор остави 17-годишно момче със специални нужди в над 37-градусова жега край пътя в района…
Leave a Comment