Крими

В пълно мълчание влязоха в съда децата, убили мъж заради ракия (ВИДЕО)

Видинският съд остави за постоянно в ареста трите деца, задържани за побоя над 59-годишен мъж в село Гъмзово. Жестокият побой доведе до смъртта на мъжа. Момчетата са на 15, 16 и 17 години и са роднини

Припомняме, че до фаталния побой над жертвата се стигна заради половин бутилка с ракия.

В съдебната зала децата на 15, 16 и 17 години влязоха, като запазиха мълчание. Съдебното заседание беше закрито и вътре бяха допуснати единствено техните близки.

Младежите са известни на полицията. Били са уличавани в дребни кражби до сега. Пред медиите хората от селото бяха разказали, че децата постоянно вършели пакости.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Пламена Сутева

Скорошни постове

  • България

Александра Братанова поиска финансова помощ заради мизерна пенсия

75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…

преди един ден
  • България

Съдът в Стара Загора остави в ареста 26-годишния, откраднал кутия с дарения за болно дете

Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…

преди един ден
  • България

12-годишна родилка в Ямбол изостря проблема с ранните бременности

Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…

преди един ден
  • България

Жена е транспортирана в болница след катастрофа в Младост 4

Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…

преди един ден
  • България

Засилен контрол за откриването на мотосезон 2026, очакват между 5 000 и 10 000 мотористи

Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…

преди един ден
  • България

Досъдебно производство след палеж в едноетажна постройка във Велинград

Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…

преди един ден